středa 5. listopadu 2014

Založení webu

První letecká tanková divize je jméno klanu, na kterém jsme se v práci shodli v červnu roku 2014 a 21. téhož měsíce došlo k založení. Na začátku nás bylo jen několik, časem se během diskuzních přestávek ukázalo, že do tanku po večerech usedají i další známí z okolí a klan se začal rozrůstat.
V aktualizaci 9.2 byl do hry přidán nový herní režim šarvátek, který nás velice zaujal a přiměl nás k názoru otevřít brány i dalším hráčům, které možná teprve potkáme...

Necelý půlrok po založení klanu jsme se rozrostli do větších počtů a začínají se projevovat potřeby dlouhodobější komunikace a plánování, proto jsem se rozhodl založit informační blog, kde nejdůležitější informace budou lehce dostupné, jelikož je můžete lehce načíst i ve smartphonech a tabletech. Kromě novinek se budu snažit zde shromáždit základní dostupné informace o fungování mechanismů ve hře a samozřejmě pár všeobecných triků a nápadů.

V současné době je nás v klanu okolo dvaceti, převážně už pracujících lidí a jak bylo zmíněno výše, po večerech se věnujeme bitvám v četě nebo šarvátkám. Každý z nás má přes den povinnosti, které musí řešit a proto jsme se dohodli, že šarvátky budeme hrát od 20:00. Nejdříve jsme hráli jen některé vybrané dny, ale časem se ukázalo efektivnější jednoduše se domluvit s lidmi a v současné době jezdíme od 20:00 libovolný den když se sejde dostatek hráčů a mají na šarvátky chuť. Běžně končíme ve 22:00 s pravidlem, že v devět je pětiminutová pauza na občerstvení.

Prozatím se věnujeme šarvátkám tieru 6, je tedy potřeba aby každý účastník měl tank této úrovně, obsazený vyškolenou posádkou a přinejmenším kamufláží. V brzké době plánujeme jezdit i šarvátky osmé úrovně s trošku přísnějším přístupem, než jen pro zábavu.

Ve hře využíváme ke komunikaci tankovou vysílačku (klávesa Q), není proto potřeba žádný další komunikační program. Snažíme se najít hráče, kterým naše podmínky vyhovují a snažíme se na ně nevyvíjet tlak, nemáme žádnou povinnou účast nebo závazky a snažíme se hráčům nabídnout odpočinkovou atmosféru s troškou srandy.

Nedávno jsme dostavěli velitelskou budovu na pátou úroveň a snažíme se ještě rozšířit kolektiv o další spoluhráče, protože se nám tímto zpřístupní možnost útočit na základny jiných klanů a chtěli bychom předtím otevřít i druhou přístupovou cestu, na kterou je požadováno 30 členů.
Jestliže se k nám chcete připojit, kontaktujte velitele klanu - Grindingmachinery